Dizi Arşivi - Kore Dizileri İzle Türkçe Altyazılı -

KinnPorsche The Series Dizi Özeti : KinnPorsche The Series dizisi Bir LGBT dizisidir. KinnPorsche The Series Dizisini sitemizde Hd kalitesinde türkçe altyazılı olarak izleyebilirsinizi
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Mile Phakphum Romsaithong, Apo Nattawin Wattanagitiphat, Bible Wichapas Sumettikul, Build Jakapan Puttha, Jeff Satur
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Kore Dizileri İzle, LGBT
Westalis isimli ülke adına çalışan ve kod adı "Alacakaranlık" olan bir casus, komşu ülke Ostania ile aradaki sürtüşmeyi durdurmak ve barışı sağlamak adına bir görev almıştır. Aldığı bu görevde Alacakaranlık, Ostanialı bir politikacı olan Donovan Desmond'a yakınlaşmak mecburiyetindedir ve bu görevi başarabilmek için sahte bir aile kurmak zorundadır. Yetimhaneden sahipleneceği Anya ve "Dikenli Prenses" olarak bilinen Yor ile tanışıp bir yuva kuracaklardır. Türkçe Altyazı Kore Dizi İzle
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Takuya Eguchi, Atsumi Tanezaki, Saori Hayami, Hiroyuki Yoshino, Yuko Kaida
Tür : Aksiyon, Animasyon, Komedi, Macera, Suç, Kore Dizisi
(IMDb: 8.9)
1950'lerde Kentucky'deki bir yetimhanede, küçük bir kız müthiş bir satranç yeteneği olduğunu fark eder. Ancak başarı yolculuğunda bağımlılıkla savaşmak zorunda kalır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Anya Taylor-Joy, Bill Camp, Chloe Pirrie, Harry Melling, Moses Ingram, Thomas Brodie-Sangster
Tür : Drama
(IMDb: 8.9)
Düşman ne kadar kötü olursa olsun süper kahramanlar insan öldürmez! Onları adalete teslim eder...di. Filmlerden alıştığımız klasik çizgi roman kahramanlarını unutun. Daha önce Preacher’ı dizi haline getiren Evan Goldberg ve Seth Rogen, yetişkinlere özel hazırladığı süper kahraman dizisi olarak amazon'da yer alacaktır. Ayrıca Supernatural’ın yaratıcısı olan Eric Kripke de yer alıyor. Dizi konusu Daha gerçekçi bir dünyaya uyum sağlamış 7 süper kahraman. Onlar gibi üstün güçlere sahip ancak yozlaşmış super kahramanların peşine düşecekler. CIA önderliğinde toplanan ekibin tek görevi şöhret ve güç için yozlaşan kahramanları kontrol altına almak veya onları ortadan kaldırmaktır. Niyetleri ne kadar iyi olsa da bizim tanıdığımız süper kahramanlardan daha farklı karakterlere ve kötülerle savaşma anlayışları vardır. Kötü diye tabir ettikleri kahramalardan daha mı kötüler?
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Chace Crawford, Jennifer Esposito, Karl Urban
Tür : Aksiyon, Komedi, Suç
Why Her Dizi Konusu: Dizi, hayatı boyunca sadece başarılı olmak için çabaladıktan sonra içinde bir boşlukla yaşayan soğuk kalpli avukat Oh Soo Jae (Seo Hyun Jin) ve onu korumak için her şeyi göze almaya hazır olan hukuk öğrencisi Gong Chan'in (Hwang In Yeop) etrafında dönmektedir. Why Her türkçe altyazılı sitemizde Hd kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Seo Hyun-jin, Hwang In-yeop, Heo Joon-ho, Bae In-hyuk, Lee Jin-hyuk
Tür : Dram, Gizem, Kore Dizileri İzle
(IMDb: 8.7)
Yıl 1981, yeni bir 10 yılın başlangıcında Ritchie, Roscoe ve Colin, Londra’da yeni bir hayata başlarlar. Başlangıçta birbirlerine yabancı olan bu eşcinsel genç çocuklar, en iyi arkadaşları Jill ile kendilerini bir arada bulurlar ve kısa sürede birbirlerinin maceralarını paylaşırlar. Ancak yeni bir virüs yükseliyor ve yakında hayatları hiç hayal etmedikleri şekillerde test edilecek. 10 yıl geçtikçe ve AIDS’in gölgesinde büyürlerken, her zamankinden daha şiddetli yaşamaya ve sevmeye kararlılar.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Olly Alexander, Omari Douglas, Callum Scott Howells, Lydia West, Nathaniel Curtis
Tür : Dram, Komedi
(IMDb: 8.6)
Amerikan futbolu koçu Ted Lasso, İngiltere'de zor günler geçiren üst düzey bir futbol takımının başına geçer.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Bradley Wj Miller, Brendan Hunt, Brett Goldstein, Colin Blyth, Jason Sudeikis, Phil Dunster, Stephen Manas
Tür : Drama, Komedi, Spor
(IMDb: 8.4)
Joker'den ayrılan Harley Quinn, Poison Ivy ve diğerlerinin yardımıyla bir Legion of Doom'un üyesi olur.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Diedrich Bader, Jason Alexander, Kaley Cuoco, Lake Bell, Vanessa Marshall
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilimkurgu, Gizem, Komedi, Macera, Suç
(IMDb: 8.2)
Dizi, gizemli bir uçak kazası soruşturmasına karışan ve daha sonra ülkede yapılan yolsuzluklar hakkında bilgi toplamaya başlayan sıradan bir adamın (Lee Seung-Gi) etrafında dönmektedir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Lee Seung-gi, Bae Suzy, Shin Sung-rok, Baek Yoon-sik, Moon Sung-keun
Tür : Dram, Gizem
(IMDb: 8.2)
Dizi, adaletsiz bir dünyada yükselmeyi başaran inatçı ve cesur bir grup insanın etrafında dönmektedir. Itaewon’da 'Jagga' adlı bir restoran zincirinin sahibi, Jang Dae-Hee (Yoo Jae-Myung) ve onun oğlu (Ahn Bo-Hyun), Park Sae-Ro-Yi’nin (Park Seo-Joon) hayatını mahvetmekle kalmaz, babasının ölümüne neden olurlar. Park Sae-Ro-Yi, intikam almak için sahibi oldukları 'Jagga' restoran zincirini yok etmeye karar verir ve aynı bölgede bir restoran açar.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Park Seo-jun, Kim Da-mi, Kwon Na-ra, You Chea-myung, Ahn Bo-hyun
Tür : Dram
Filtrele 42 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori